Давайте творити зміни в Україні разом: Зеленський привітав працівників радіо і телебачення з професійним святом

Володимир Зеленський

В умовах війни робота журналістів є важливою складовою національної безпеки і пошуку власної ідентичності

Президент України Володимир Зеленський привітав працівників радіо, телебачення та зв'язку із професійним святом, відзначивши важливість їх роботи для національної безпеки країни в умовах війни.

Відповідний допис президент опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Спасибі за ваш професіоналізм, креативність, почуття прекрасного, за постійний пошук нового й актуального. В умовах війни ваша робота є важливою складовою національної безпеки і пошуку власної ідентичності", - написав Зеленський.

Він зазначив, що, незважаючи на різні вподобання людей, телебачення і радіо є невід'ємною частиною життя.

"За кожним теле- та радіопродуктом стоїть талановита й невтомна робота тисяч фахівців. Режисери та звукорежисери, диктори та ведучі, оператори, постановники – всі ті, хто творить та забезпечує якісну картинку й сигнал... Давайте творити зміни в Україні разом! Зі святом!", - наголосив президент.

Як відомо, 16 листопада в Україні відзначають День працівників радіо, телебачення і зв'язку.

Свято встановлено "...на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення та галузей зв'язку України..." згідно з Указом президента "Про День працівників радіо, телебачення і зв'язку" від 11 листопада 1994 року.

Також нагадаємо, що Зеленський доручив Кабміну написати закон про ЗМІ.

6 листопада Зеленський створив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів, яка збирається вирішувати, хто є журналістом, а хто ні.

Loading...