Новини » Політика 248 Читать эту новость на русском

За розголошення державних таємниць Абромавічус має бути відправлений у відставку і притягнутий до кримінальної відповідальності, – заява "Опозиційної платформи ‒ За життя"

Заява політсили "Опозиційна платформа - За життя"

"Аудит" США військово-промислового комплексу України є прямою загрозою національній безпеці

Українське інтернет-видання Страна.ua оприлюднило документи, що свідчать про те, що військові фахівці Сполучених Штатів Америки отримали доступ до оборонних підприємств України, в тому числі доступ до виробничих приміщень, документації, списків постачальників і технологій.

Про це зазначається в заяві партії "Опозиційна платформа ‒ За життя", яка розміщена на сайті політсили.

У партії зазначають, що дев'ятиденний тур представників американської розвідки по об'єктах оборонного комплексу журналісти сором'язливо називають "аудитом", однак насправді це успішна розвідувальна операція, що передує отриманню повного контролю над військово-промисловим комплексом України.

І вказують, таке розпорядження глави "Укроборонпрому" Айвараса Абромавичуса свідчить про те, що Україна повністю перейшла під управління Сполучених Штатів ‒ не тільки під зовнішнє стратегічне, але й під оперативне. "Аудит" військово-промислового комплексу країни є прямою загрозою національній безпеці.

"Опозиційна платформа – За життя" вимагає, щоб Верховний головнокомандувач, голова Ради національної безпеки і оборони України Володимир Зеленський дав свою оцінку розголошенню керівництвом "Укроборонпрому" державної, військової та комерційної таємниці.

Партія "Опозиційна платформа – За життя" заявляє: Айварас Абромавічус, який підписав це злочинне розпорядження, має бути негайно відправлений у відставку і притягнутий до кримінальної відповідальності.

Раніше, партія "Опозиційна платформа – За життя" у своїй заяві обурилася тим, що слідом за зрадницьким рішенням почати торгівлю українською землею Зе-влада продавила антинародний бюджет поліцейської держави. Епоха бідності закінчується. Починається епоха злиднів.

Зокрема, вказується, що влада відмовилася приймати поправки до бюджету, запропоновані "Опозиційною платформою – За життя". А це означає, що в майбутньому 2020 році мізерне зростання доходів з'їсть інфляція і грабіжницькі комунальні тарифи. Українські сім'ї не отримають необхідної соціальної підтримки та субсидій. Не буде повноцінного фінансування медичних програм. В злиднях залишиться українська освіта.

Loading...
Loading...
Loading...