Новини » Політика 222 Читать эту новость на русском

Всього 200 людей зможуть скупити всю українську землю, – Кацман

Політичний аналітик Володимир Кацман з відкритих джерел

Україна, ухваливши рішення про продаж землі без жодного референдуму, дискредитує себе та прирікає на бідність

"Слуга народу" в турборежимі ухвалила аж 160 законів, однак на такий важливий закон про референдум не знайшла часу.

Таку думку в ефірі проєкту "Чудова четвірка" на ZIK висловив заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Він розповів: у програмі партії "Слуга народу" одним із перших пунктів йдеться про повне народовладдя, проведення всеукраїнського референдуму щодо кожного важливого питання.

"У Швейцарській конфедерації щодо перенесення сміттєвого бачка з однієї вулиці на іншу проводиться референдум. Ви знаєте, Швейцарія класно живе. Це найбагатша країна Європи, туди везуть усі капітали. Швейцарські пенсіонери, виходячи на пенсію, роз’їжджають по всьому світу", – зауважив Кацман.

Натомість, на його думку, Україна, ухваливши рішення про продаж землі, без жодного референдуму дискредитує себе та прирікає на бідність.

До того ж, на його думку, дивно, що "Слуга народу" в турборежимі ухвалила безліч законів, однак проігнорувала закон про референдум.

"Вони Верховну Раду привели до стану турборежиму, ухвалили чи не 160 законів і не знайшли часу на закон про референдум? Щось у мене це викликає великі сумніви. Окрім того, це не рядове питання – протягом усієї української історії, за 230, за 330 років, ми не знайдемо жодного уряду, який би вирішив земельне, сакральне для України питання. Ще коли більшовики говорили "землю – селянам", вони визначали, в основному, своєю цільовою авдиторією українських селян", – зауважив Кацман.

Тож він підкреслив: це питання необхідно виносити на референдум, адже свою волю висловить багато українців.

"Для людей немає зрозумілого плану прозорої справедливості приватизації землі, вони відчувають, що без державного банку така приватизація землі не може відбуватись, що не може в одні руки потрапляти 210 тисяч гектарів, тому що всього 200 осіб зможуть купити всю Україну", – підкреслив Володимир Кацман.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, опублікованому на сторінці у Facebook, заявив, що питання продажу землі іноземцям в країні будуть вирішуватися на всенародному референдумі.

Додамо, у понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

Напередодні голова фракції "Слуги народу" Давид Арахамія повідомив, що з порядку денного на вівторок, 12 листопада, забрали законопроект про зняття заборони на продаж сільськогосподарських земель.

Нагадаємо, зранку 12 листопада під стінами Верховної Ради України фермери зібралися на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович із трибуни ВРУ закликав об’єднатися навколо захисту української землі.

13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News