Новини » Політика Читать эту новость на русском

ВАКС арештував ексзаступницю міністра культури

Вікторія Ліснича.

З альтернативою застави у розмірі 576,3 тис. гривень

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишній заступниці міністра культури Вікторії Лісничій, підозрюваній в одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє пресслужба САП у Facebook.

"Вищий антикорупційний суд обрав для колишньої заступниці Міністра культури України (2011 рік) запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб з альтернативою внесення 576,3 тис. гривень застави", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що суд частково задовольнив клопотання прокурора САП, який наполягав на застосуванні до підозрюваної запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 7,684 млн гривень застави.

Нагадаємо, у вівторок, 12 листопада, співробітники НАБУ затримали директорку департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Офісу президента Світлану Кондзелю за підозрою у шахрайстві.

Згодом в Офісі президента підтвердили цю інформацію.

Також правоохоронці за підозрою в отриманні неправомірної вигоди викрили та затримали і спільницю працівниці Офісу президента України Світлани Кондзелі – ексзаступницю міністра культури України (2011 р.) Вікторію Лісничу.

Loading...