Новини » Світ 142 Читать эту новость на русском

У США створили 3D-принтер для друку зубних протезів

3D-принтер для друку зубних протезів TechCrunch

Ціна повного комплекту зубного протеза становить 10 доларів у порівнянні з 50 доларами - вартістю традиційного зубного протезу

У Сполучених Штатах Америки компанія Formlabs з Массачусетсу створила 3D-принтер для друку зубних протезів. Про це повідомляє TechCrunch.

Як зазначається, новий вид принтерів має назву Form 3b. Зокрема, у пристрої вони використовують метод стереолітографії для 3D-друку: ультрафіолетові лазери опромінюють спеціальну рідку смолу, завдяки чому вона стає твердою і набуває необхідної форми.

Крім цього, американська компанія відкрила ще один підрозділ під назвою Formlabs Dentel, який буде займатися створенням нових матеріалів для цих принтерів.

Наразі за допомогою новітнього принтера можна надрукувати зубні протези, коронки, мости та інші матеріали для стоматології

До слова, повний комплект зубного протеза коштує 10 доларів. Тоді як вартість традиційного зубного протезу становить у середньому 50 доларів.

Нагадаємо, нещодавно американські розробники надрукували на 3D-принтері семиметровий човен вагою 2,26 тонни — судно та сам принтер побили 3 світових рекорди.

Loading...
Loading...
Loading...