Новини » Політика 222 Читать эту новость на русском

У "Слузі народу" захистили "кнопкодавів", а виключили тих, у кого власна думка, – Дубінський

Олександр Дубінський ZIK

"Якщо з фракції щотижня виключатимуть по двоє нардепів, за 10 тижнів монобільшості вже не буде"

Фракція "Слуга народу" вирішила захистити "кнопкодавів" і виключити тих парламентарів, у кого є своя думка. Серед аргументів, було те, що депутати не голосують за ті законопроєкти, які вимагає фракція, і дозволяють собі критичні висловлювання.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Парламентар, коментуючи виключення з фракції "Слуга народу" народних депутатів Анни Скороход та Антона Полякова, назвав ухвалення такого рішення "голосуванням на колінці", тож він його не сприймає. Олександр Дубінський каже, що для виключення необхідні вагомі підстави, а не їхнє голосування за законопроєкти так, як вони вважали за необхідне. Серед аргументів, зазначив він, було те, що депутати не погоджуються голосувати за ті законопроєкти, які вимагає фракція, і дозволяють собі критичні висловлювання.

"Я поставив на голосування питання про виключення двох "кнопкодавів", повідомив Олександр Дубінський, нагадавши про неперсональне голосування двома нардепами від провладної політсили.

Проте, каже Дубінський, фракція відмовилася це робити: "Захистили "кнопкодавів", а вирішили виключити тих, у кого є своя думка".

Олександр Дубінський прогнозує, що, якщо із фракції щотижня будуть виключати по двоє нардепів, у яких є власна думка, то тижнів за 10 монобільшості у ВРУ вже не буде.

Він також повідомив, що на засіданні фракції йшлося про те, що замість виключених нардепів до фракції можуть включити двох позафракційних парламентарів. Проте їхніх прізвищ Олександр Дубінський не назвав.

Нагадаємо, 14 листопада народна депутатка-мажоритарниця (фракція "Слуга народу") Анна Скороход заявила про затримання її чоловіка Олексія Алякіна. Депутатка заявила про тиск керівництва партії і про те, що пов’язує затримання чоловіка з тим, що вона голосувала проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Анну Скороход виключать з фракції після скандальної заяви про затримання її чоловіка. Також Арахамія заявив, що Скороход неодноразово пропонувала хабарі нардепам.

15 листопада фракція "Слуга народу" підтримала рішення виключити нардепів Анну Скороход та Антона Полякова.

Нагадаємо, 13 листопада парламентарі 240 голосами ухвалили у першому читанні законопроєкт про запровадження ринку землі.

загрузка...
загрузка...
Loading...