Новини » Політика Читать эту новость на русском

У питанні мирного врегулювання відповідальність за результат лежить на Зеленському, – Павленко

Народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Павленко

"Зеленський гарантував, що для нього питання миру є важливіше, ніж його посада"

Президент України Володимир Зеленський перекладає відповідальність щодо багатьох важливих питань в країні на уряд і депутатів, але в питаннях мирного врегулювання відповідальність лежить повністю на ньому.

Таку думку під час брифінгу у кулуарах ВРУ, який транслювали в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя", Юрій Павленко.

Зокрема, кореспондент зауважив, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив про можливий вихід України з Мінських угод. Він поцікавився, як нардеп бачить цю ситуацію. Юрій Павленко відповів, що такі заяви, які кожен день змінюють одна одну, послаблюють українські позиції в переговорному процесі.

"Саме тому ці всі контраверсійні заяви людей з його команди, які заперечують одна одну, які змінюються кожен день, на мій погляд, послаблюють українську переговорну позицію", – наголосив політик.

Зокрема, за його словами, так виглядає, що у питаннях бюджету і продажу землі президент намагається перекинути відповідальність то на депутатів зі своєї фракції, то на уряд. Однак відповідальність за реалізацію мирного врегулювання на Донбасі лежить на Зеленському.

"Але в питанні мирного врегулювання, в питанні підготовки і результативності нормандської зустрічі, питанні переговорів і відстоюванні української позиції з РФ – тут пряма відповідальність президента України. Він гарантував, що він наблизить країну до миру, він гарантував, йдучи на посаду, що для нього питання миру є питання номер один і важливіше, ніж його посада", – сказав Павленко.

Нагадаємо, що раніше глава МЗС України Вадим Пристайко заявив, що якщо буде не результат, а постійне затягування безкінечного процесу, то рано чи пізно буде прийняте рішення про вихід з Мінського процесу.

 

Loading...