Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Німеччині уряд схвалив план захисту клімату

Акції протесту у світі із закликом до боротьби зі зміною клімату. Фото АР News

Частина так званого "кліматичного пакету" все ще потребує затвердження

Нижня палата парламенту Німеччини затвердила великий законодавчий пакет щодо захисту клімату, який має забезпечити виконання країною її мети щодо істотного скорочення викидів парникових газів до 2030 року, пише DW.

Зазначається, що нове законодавство стосуватиметься таких галузей, як енергетика, транспорт та житло. Воно спрямоване на скорочення викидів парникових газів у Німеччині до 55% у 2013 році у порівнянні з рівнем 1990 року.

Частина так званого "кліматичного пакету" все ще потребує затвердження. Закон встановлює цілі для кожного урядового відомства щодо скорочення викидів CO2.

Також будуть введені стимули для підприємств та агентств, які працюють у екологічно чистий спосіб. Це може означати, що польоти подорожчають, тоді як поїздки потягами в Німеччині стануть дешевшими.

Також буде введено збір за викиди CO2 на дорозі. Плату стягуватимуть і з підприємств, які виробляють велику кількість CO2.

Кліматична ситуація в світі досягла критичної позначки через діяльність людини. Від зміни клімату страждають не тільки представники флори і фауни, а й самі люди. Активісти з різних країн закликають змінити спосіб життя та відмовитися від вживання м'яса та молочних продуктів, тому ще це також негативно відображається на кліматі.

Вчені закликають світових лідерів прийняти активні кроки для покращення ситуації та пропонують свої альтернативні варіанти для вирішення проблеми.

Нагадаємо, раніше понад 11 тис. кліматологів із 153 країн закликали ООН і владу всіх держав оголосити кліматичний надзвичайний стан. Також вчені закликали обмежити швидкість морських суден для збереження клімату.

 


Осень - это прекрасная пора года. Главное хорошо одеться. Заходите на портал almatti.com и выберите изысканное и оригинальное пальто от TM Almatti. Широкий ассортимент, прекрасное качество, отличные цены.

Loading...