Новини » Події 232 Читать эту новость на русском

У Балаклії внаслідок вибухів боєприпасів загинули двоє людей, - Міноборони

У Балаклії прогриміли кілька вибухів UA: Харків

Ще четверо зазнали поранень

Унаслідок вибухів боєприпасів у Балаклії Харківської області двоє військовослужбовців загинули. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Міноборони.

"За уточненою інформацією від чергового Центральної артилерійської бази забезпечення боєприпасами двоє військових саперів зазнали поранень, не сумісних із життям", - зазначається в ньому.

При цьому додається, що ще четверо військовослужбовців ЗС України перебувають у медичних закладах. За інформацією медиків, троє з поранених — у важкому стані, один — середньої важкості.

"Командування Збройних Сил України висловлюють щирі співчуття родинам загиблих воїнів. Пораненим військовослужбовцям оперативно надається фахова медична допомога у повному обсязі в медичних закладах", - наголосили у відомстві.

При цьому додається, що з 15:13 жодних нових вибухів на технічній території не зафіксовано.

У Міноборони уточнили, що військовослужбовці проводили на технічній території військової частини утилізацію встановленим порядком залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати, з урахуванням всіх заходів безпеки, у спеціально обладнаному для цього місці — котловані. Для забезпечення безпеки проведення утилізації був задіяний черговий пожежний підрозділ військової частини.

"На даний час на технічній території військової частини проводяться заходи щодо впорядкування місця проведення робіт з утилізації залишків боєприпасів та їхніх елементів. Місцевим мешканцям та об’єктам інфраструктури нічого не загрожує. Сховища боєприпасів у безпеці", - резюмується у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, у Балаклії на території військового арсеналу пролунали вибухи, від розліту уламків на 20-30 метрів загорілася трава.

Loading...
Loading...
Loading...