Новини » Політика Читать эту новость на русском

Це не розкол, а розправа, – Тимошенко про виключення Скороход і Полякова з фракції "Слуга народу"

Юлія Тимошенко ZIK

"Чинна влада діє старими методами"

У фракції "Слуга народу" влаштували розправу над людьми, які проголосували проти багатьох рішень, що суперечать національним інтересам українців.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України, лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко.

Політикиня, коментуючи виключення нардепів Анни Скороход та Антона Полякова з фракції "Слуга народу", заявила, що те, що нині відбувається у цій фракції – це не  розкол, а розправа.

"Це розправа над людьми, які мають свою думку, які голосували проти багатьох рішень, що суперечать національним інтересам українців, які проголосували проти, у тому числі, продажу української землі. З ними просто розправляються", – заявила вона та додала, що розправа відбувається старими методами, які застосовували представники попередньої влади.

Водночас, Юлія Тимошенко не відповіла на запитання журналістів, чи готові у "Батьківщині" включити нардепів Скороход і Полякова до своєї фракції, зазначивши, що вибір, як надалі працювати у ВРУ, мають зробити самі парламентарі.

Тимошенко також заявила, що "Батьківщина" перейшла в опозицію через антиукраїнську політику чинної влади і застосування політичних репресій.

Нагадаємо, 14 листопада народна депутатка-мажоритарниця (фракція "Слуга народу") Анна Скороход заявила про затримання її чоловіка Олексія Алякіна. Депутатка заявила про тиск керівництва партії і про те, що пов’язує затримання чоловіка з тим, що вона голосувала проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

15 листопада фракція "Слуга народу" підтримала рішення виключити нардепів Анну Скороход та Антона Полякова.

Нагадаємо, 13 листопада парламентарі 240 голосами ухвалили у першому читанні законопроєкт про запровадження ринку землі.

Loading...