Новини » Суспільство 187 Читать эту новость на русском

Суддю Баришівського райсуду, яка заборонила польоти SkyUp, відсторонили

Вища Рада Правосуддя

Рішення ухвалила Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя

Суддю Баришівського районного суду Київської області Олену Литвиненко тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Саме Олена Литвиненко раніше призупинила дію ліцензії авіаперевізника SkyUp.

Як повідомляє пресслужба Вищої ради правосуддя, рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя.

Зазначається, що остаточне рішення має прийняти Вища Рада Правосуддя.

"У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя", – йдеться у рішенні Дисциплінарної палати.

У суді додають, що відсторонення судді діє до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про її звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Нагадаємо, 24 травня суддя Баришівського суду Олена Литвиненко винесла ухвалу щодо призупинення ліцензії SkyUp, але не заборонила компанії перевозити пасажирів до вирішення спору по суті.

Журналісти хотіли звернутись до неї по коментар, та застати її на робочому місці не змогли: у суді сказали, що вона у відпустці.

У позовній заяві від імені Оксани Пасенко на SkyUp йшлося, що вона придбала квитки на рейс 17 травня до Шарм-ель-Шейха з вильотом з аеропорту "Київ" (Жуляни) на рейс SkyUp, а 16 травня їй повідомили, що виліт переноситься на 20 травня через відсутність літаків.

Всі ці дані разом з добіркою негативних відгуків щодо авіакомпанії в мережі, називалися в заяві як причина відмови від поїздки.

Баришівський суд на цій підставі ухвалив рішення про призупинення ліцензії приватному українському авіаперевізнику.

Пізніше повідомлялося, що Державне бюро розслідувань почало кримінальне провадження щодо судді Баришівського райсуду Олени Литвиненко.

загрузка...
загрузка...
Loading...