Новини » Суспільство 218 Читать эту новость на русском

Сенцов отримав премію імені Сергія Магнітського

Олег Сенцов на врученні премії імені Сергія Магнітського Голос Америки

Премію режисеру вручила донька покійного сенатора Джона Маккейна - американська телеведуча Меган Маккейн

Український кінорежисер та колишній політичний в'язень Кремля Олег Сенцов отримав міжнародну премію у сфері журналістських розслідувань та захисту прав людини імені Сергія Магнітського. Про це повідомляє Голос Америки.

Як зазначається, нагородження режисера Олега Сенцова відбулося у четвер, 14 листопада, у Лондоні. Нагороду колишньому політв'язню вручила донька сенатора Джона Маккейна Меган, батько якої був посмертно нагороджений премією Магнітського минулого року.

Зокрема, ця нагорода була присуджена українцю Олегу Сенцову ще у листопаді 2018 року. Проте кінорежисер на той момент перебував за гратами на території Російської Федерації за звинуваченням у підготовці терактів в окупованому Криму. У зв'язку з цим чоловік не зміг особисто прийняти цю нагороду.

До слова, премія Магнітського, що присуджується з 2015 року, вручається за заслуги в сфері журналістських розслідувань і за діяльність в боротьбі за права людини.

Нагадаємо, цього тижня у Європарламенті повідомили дату офіційної церемонії нагородження українського режисера Олега Сенцова премією Сахарова.

Loading...
Loading...
Loading...