Новини » Події Читать эту новость на русском

Розведення сил на Донбасі: В ООС прозвітували про ситуацію

Наслідки обстрілів проросійськими бойовиками Донбасу. Фото EPA-EFE

Окрім того, розмінування у районі Петрівського має завершитися до 20 листопада

У районі Богданівки та Петрівського Донецької області сьогодні обстежено 3,1 гектара території та вилучено 18 вибухонебезпечних предметів. Про це повідомляє пресцентр штабу ООС у Facebook.

"На ділянці розведення № 3, в районі населених пунктів Богданівка і Петрівське Донецької області, триває очищення територій від вибухонебезпечних предметів. Сьогодні співробітниками ДСНС України обстежено 3,1 гектара території та вилучено 18 ВНП. Загальні цифри, з початку робіт, складають 5,37 гектара та 37 ВНП відповідно", - сказано у повідомленні.

Також, на ділянці розведення № 1 (Станиця Луганська) сьогодні завершено роботи щодо монтажу сходів в районі 9 опори з правого боку від мосту. Окрім того, триває фарбування металоконструкції мосту.

"Тривають заходи на ділянці розведення № 2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області щодо демонтажу фортифікаційних споруд. Сьогодні було повністю розібрано 1 бліндаж та розпочато роботи на наступному", - додали у штабі.

Нагадаємо, 12 листопада ООС завершила розведення військ у Петрівському Донецької області. Як повідомлялось, розмінування у районі Петрівського має завершитися до 20 листопада.

Loading...