Новини » Політика Читать эту новость на русском

Путін вимагає від України продовжити дію закону про особливий статус Донбасу

Президент Росії Володимир Путін. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Глава Кремля стверджує, що "формула Штайнмаєра" може втратити сенс

Президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що Україна повинна продовжити термін дії закону про особливий статус Донбасу. Про це глава Кремля повідомив після саміту БРІКС у Бразилії, пише Громадське.

"Ми чуємо від перших осіб України про те, що може бути ухвалений інший закон про особливий статус Донбасу. Який? Це абсолютно ключова річ. Якщо буде ухвалено щось таке, що не погоджено "ЛНР" і "ДНР", тоді все миттєво зайде у глухий кут", — зазначив Путін.

Також президент РФ додає, що у протилежному випадку "формула Штайнмаєра" втратить свій сенс, адже вона "є лише інструментом для імплементації закону про особливий статус".

Новини за темою: Треба вирішувати: приймаємо чи ні закон про особливий статус Донбасу, - Зеленський

До слова, термін дії чинного закону про особливий статус Донбасу триватиме до 31 грудня 2019 року. Через невиконання російською стороною умов, особливий порядок місцевого самоврядування на листопад 2019 року так і не був запроваджений.

Нагадаємо, нещодавно Президент Володимир Зеленський анонсував розроблення нового закону про особливий статус Донбасу, у якому, за словами глави держави, "не буде перейдено жодної червоної лінії".

Loading...