Новини » Події 590 Читать эту новость на русском

Працівника Київської митниці Міндоходів підозрюють у корупції

Митниця. Фото od.gp.gov.ua

Внаслідок дій митника держава не отримала вивізне мито на загальну суму 253 тис грн

Прокуратура Київської області скерувала до суду обвинувальний акт щодо головного державного інспектора митного поста "Східний термінал" Київської митниці Міндоходів за ч.2 ст.364 КК України.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Київської області.

Згідно з повідомленням, працівника митниці підозрюють у зловживанні та умисному використанні службового становища всупереч інтересам служби з метою одержання неправомірної вигоди для юридичної особи, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави.

Під час здійснення митного оформлення та перевірки митних декларацій, поданих Товариством щодо експорту товару на адресу іноземної компанії, в інспектора митного поста виник умисел використати своє службове становище для подальшого одержання неправомірної вигоди вказаним суб’єктом господарювання у вигляді можливості сплачувати вивізне (експортне) мито у неповному розмірі.

Для цього, обвинувачений свідомо, за відсутності обов’язкової ліцензії Мінекономіки на експорт товарів внесених до відповідних граф вказаних декларацій, здійснив митне оформлення, підтвердивши це своїм підписом і відтиском печатки.

Доведено, що внаслідок умисних незаконних дій головного державного інспектора митного посту "Східний термінал" Київської митниці Міндоходів, держава не отримала вивізне мито на загальну суму 253 тис. грн.

Нагадаємо, на Київщині чиновники незаконно роздали 18 га землі.

загрузка...
загрузка...
Loading...