live
Новини » Суспільство 308 Читать эту новость на русском

Обрано нового управителя, який забезпечить теплом Новояворівськ та Новий Розділ

Мінрегіон: 18 листопада Новояворівськ та Новий Розділ будуть з теплом

Львівські ТЕЦ Дубневичів передали в управління "Нафтогазу"

У містах Новояворівськ та Новий Розділ, де позавчора з робочою поїздкою побував прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, вже обрано нового управителя для ТЕЦ.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Договір управління з компанією, яка не забезпечила підготовку до опалювального сезону, припинено.

Враховуючи надзвичайну ситуацію, що склалася, рішенням Тендерного комітету Агентства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) було обрано нового управителя для зазначених ТЕЦ, а саме: ТОВ "Нафтогаз Тепло", що входить в групу компаній "Нафтогаз України" та спроможне забезпечити стабільне проходження опалювального сезону в обох містах.

Наразі за підтримки уряду,  Львівської обласної державної адміністрації та АТ "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" здійснюють заходи щодо відновлення та забезпечення  стабільного функціонування Новояворівської і Новороздільської теплоелектроцентралей.

Як повідомлялося, 13 листопада прем’єр-міністр України Олексій Гончарук прибув на Львівщину з робочою поїздкою через зрив опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі.

Зокрема, за словами Гончарука, у Новояворівську люди будуть з теплом в домівках за декілька днів. Ситуація в Новому Роздолі трошки складніша. Там тепломережа не готова до старту.

Loading...
Loading...
Loading...