Новини » Світ 178 Читать эту новость на русском

Новий польський уряд склав присягу

Поки що не встановлено, за яких обставин вони опинилися в холодильній камері pixabay.com

У Кабінеті міністрів буде 20 відомств

Президент Анджей Дуда призначив новий уряд.

Про це пише Польське радіо.

Зазначається, що у Кабінеті міністрів буде 20 відомств, більшістю з яких керуватимуть дотеперішні міністри.

Новим кабінетом міністрів керуватиме дотеперішній глава уряду, Матеуш Моравєцький. В уряді будуть три віцепрем’єри – до Ярослава Ґовіна та Пйотра Ґлінського приєднався Яцек Сасін, який водночас і міністр державних активів.

У новому уряді немає Міністерства енергії, Міністерства підприємництва і технології та Міністерства інвестицій і розвитку. Створено нові відомства: Міністерство розвитку, Міністерство управління фондами, Міністерство державних активів та Міністерство клімату.

Більшість міністрів залишається на своїх дотеперішніх посадах, причому Ядвіґа Емілєвич (яка досі очолювала відомство підприємництва і технологій) відтепер керує Міністерством розвитку. До уряду ввійшли: Міхал Куртика (міністр клімату), Малґожата Яросінська-Єдинак (міністр управління фондами), Тадеуш Косцінський (міністр фінансів) та Марлєна Мальонґ (міністр родини, праці та соціальної політики). Міхал Вось, який досі був міністром у справах гуманітарної допомоги, став міністром довкілля. Обов’язки міністра спорту тимчасово виконує прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький.

Нагадаємо, 12 листопада польський уряд склав повноваження.

14 листопада, президент Польщі Анджей Дуда призначив Матеуша Моравецького на посаду прем’єр-міністра і доручив йому місію формування нового уряду.

Loading...
Loading...
Loading...