Новини » Політика 419 Читать эту новость на русском

Нові вибухи у Балаклії: Місцеві хочуть "розібратись" із керівництвом бази

ZIK

Заяви про те, що утилізація снарядів у Балаклії була спланованою акцією – брехня. Вибухи почались раптово, їх одразу було багато, не було жодного попередження

Місцеве населення Балаклії обурене, люди дуже хочуть розібратись із керівництвом бази, адже це вже третій випадок вибухів на складах, за який ніхто не поніс відповідальності.

Про це в ефірі проєкту "Чудова четвірка" на ZIK розповів житель Балаклії Віталій Яценко.

Він розповів: хоча й вибухи на складах уже припинились, однак "якісь двіжнячки на базі є" – туди їдуть пожежні автомобілі, чути сирени.

"Користуючись можливістю, хотілося б одразу попередити керівників тої бази: хлопці, якщо ви до завтра не виберетесь з території міста, є певні люди, їх багато, які просто мріють повидирати вам нижні кінцівки", – заявив Яценко.

Адже, за його словами, мешканців міста жодним чином не попереджали про утилізацію снарядів.

"Те, що кажуть, що це була спланована акція – брехня. Вона не була спланованою, вибухи почались раптово, їх одразу було багато, спрацювали сигналізації на автомобілях. Не було жодного попередження", – підкреслив чоловік.

Він зазначив: у місцевих була паніка, адже таку ситуацію вони переживають вже втретє, тому й люди "дуже хочуть" розібратись із керівництвом бази.

"У нас більшість людей мають вже зіпсовані нерви, бо це третій випадок за останні два роки. Більшість уже починає збирати торби, частина навіть вискакує в капцях, в шортах – починають панічно тікати", – розповів Яценко.

"Я просто не заздрю керівництву бази, жоден із них не поніс покарання за попередні два випадки, а навпаки – як мені відомо, люди навіть отримали підвищення по службі. Зараз мене почнуть звинувачувати в екстремізмі, тож нічого не можу сказати із цього приводу. Але просто хочу наголосити: панове керівництво бази військової частини № 1352, це був ваш останній шанс залишитись цілими. Це не погроза, а попередження, тому що людям вже несила терпіти", – заявив Віталій Яценко.

Як повідомлялось, сьогодні, 15 листопада, на території військового арсеналу в Балаклії пролунали вибухи.

Згодом у Генштабі повідомили, що це була планова утилізація боєприпасів.

Пізніше Мінооборони прозвітувало: внаслідок вибухів боєприпасів загинули двоє людей.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News