Новини » Світ 211 Читать эту новость на русском

Netflix додасть пояснення до карт концтаборів у документальному серіалі

Такий крок спричинений зауваженнями зі сторони польської влади

з відкритих джерел

Стримінговий сервіс Netflix пояснюватиме карти концентраційних таборів у документальному серіалі "Диявол по сусідству". Про це у своєму Twitter повідомила пресслужба польського відділення компанії.

"Ми підтримує творців "Диявола по сусідству", їхнє дослідження та їхню роботу. Щоб надати більше інформації нашим користувачам про серйозні питання, розглянуті у документальному фільмі, та уникнути будь-яких непорозумінь, найближчими днями ми додаватимемо текст на деякі карти в серіях. Це пояснить, що концентраційні табори в Польщі були побудовані та використовувалися німецьким нацистським режимом, який захопив та контролював країну у 1939-1945 роках", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький направив листа до генерального директора компанії Netflix Ріда Гастінгса з вимогою виправити показану в документальному серіалі "Диявол по сусідству" карту Польщі з нацистськими концентраційними таборами.

Він зауважив, що що "деякі матеріали, доступні на платформі Netflix, є неточними тією мірою, що "вони прикривають історичні факти і відбілюють реальних винуватців цих злочинів".

загрузка...
загрузка...
Loading...