Новини » Політика 392 Читать эту новость на русском

На сході росТБ займається приглушенням наших каналів, – Михальчишин

ZIK

Після відновлення телевежі на горі Карачун вишка стала нижчою на 20 метрів, ніж планувалось. Це не дає можливості перебити російські телеканали

На українській стороні, біля лінії розмежування люди дивляться російських пропагандистів та російські телеканали, бо сигнал українських просто не проходить.

Про це розповіли  в ефірі проекту "Народ проти" на телеканалі ZIK.

Телеведучий Макс Назаров розповів: вчора його друг повернувся із Покровська (колишній Красноармійськ), який розміщений за 10 кілометрів від лінії розмежування.

"Він був тиждень у своїх батьків і каже: "Знаєш, що я там дивився? Скабєєву дивився, Малахова, всі інші російські телеканали на українській території", – розповів Назаров.

Тож він дорікнув депутатам від колишнього БПП за такий сигнал.

"Ви ставили вишки на лінії розмежування з української сторони, щось погано ви ставили. Я не можу зрозуміти лише одного: чому люди на лінії розмежування дивляться нас і всі інші телеканали в інтернеті, телефонують і кажуть, що в ефірі жодного каналу немає", – наголосив Бужанський.

У свою чергу резонер Юрій Михальчишин додав: телевежа на горі Карачун була знищена артилерійським вогнем у 2014 році, потім її відбудовували у дуже тривалий спосіб. Однак жодної користі ця вишка не дає.

"Та виявилось, що, чомусь, вона майже на 20 метрів нижча свої проектної висоти і сигнал апаратури тепер не добиває по радіусу", – заявив Михальчишин.

Натомість сигнали росТБ чудово доходять до українського глядача на сході.

"Тому що вони вкладають в апаратуру, в організаційні заходи. Вони займаються приглушенням наших сигналів", – наголосив Михальчишин.

Тож спікери звернулись до присутнього у студії депутата від "Слуги народу", аби влада нарешті побудувала трансляційні вишки біля лінії розмежування.

"Комітет верховної Ради з питань національної оборони був з візією своєю якраз там, де проходило розмежування. Наступного разу я особисто лечу туди з колегами-депутатами, подивлюсь, що там по вишках", – обіцяв Шевченко.

Як повідомлялось, у липні 2014 року в результаті обстрілу українських позицій на горі Карачун під Слов’янськом обвалилась телевежа.

Через два роки – у грудні 2016 роботу телевежі відновили.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News