Новини » Курйози Читать эту новость на русском

На Рівненщині чоловік знайшов трюфель у лісі

Трюфель, який знайшли у лісі з соцмереж

Рівнянин побачив "знахідку", коли збирав маслюки у молодому сосновому лісі

У Рівненській області в одному із молодих соснових лісів на галявинці місцевий житель знайшов трюфель. Про це повідомила дружина чоловіка Галина Чижевська у Facebook.

Зокрема, жінка попросила порадити рецепт, як приготувати цей делікатес. У відповідь коментарі користувачів мережі Галина відповіла, що гриб чоловік знайшов у лісі, а сама рівнянка раніше ніколи не бачила цей продукт вживу.

"Вони й справді ростуть під землею. Ми збирали маслюки в молодому сосняку і там же була галявинка, повністю перерита дикими кабанами, купа їхніх слідів. Десь біля того місця чоловік і знайшов. Свині і собаки вміють їх шукати, є навіть породи, які для цього навчають. Друзі-мисливці кажуть, що наші мисливські сеттери і такси теж уміють, головне - навчити. А цей грибочок, напевно, вони вирили, але не помітили, - розповіла Галина Чижевська.

До слова, трюфелі – це рід сумчастих грибів із підземними м'ясистими плодовими тілами. Кілограм першосортних свіжих грибів на ринку коштує 3500-4000 євро. Окремі рекордні екземпляри різних видів навіть продаються на аукціонах.

Нагадаємо, нещодавно на Закарпатті місцевого жителя від смерті врятував його власний пес, який не на мить не відходив від свого господаря.Loading...