Новини » Події 196 Читать эту новость на русском

На Київщині попередили замовне вбивство адвоката

Правоохоронці інсценізували вбивство

У Київській області правоохоронцям вдалося попередити замовне вбивство керівника адвокатського бюро. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції.

Згідно з повідомленням, на початку жовтня правоохоронці отримали інформацію про підготовку замовного вбивства та пошук кілера для ліквідації жертви.

Під час її відпрацювання було встановлено особу майбутньої жертви, організатора злочину та безпосереднього виконавця.

Організатором виявився мешканець Львівської області. Він підшукав кілера та пообіцяв заплатити за вбивство сім тисяч доларів США. Смерть адвоката давала можливість фігурантові заволодіти його майном.

Як зазначається, було задокументовано факт передачі частини коштів, а саме 1,2 тис. доларів США на так звані поточні витрати та придбання зброї. Також організатор дав потенційному вбивці фото та необхідні дані про потенційну жертву. Крім того, встановлено, що організатор вбивства має дружні стосунки з колишньою дружиною потерпілого. Її причетність до злочину буде перевірятися у межах досудового розслідування.

Інсценування вбивства правоохоронці провели 13 листопада, тоді ж організатор отримав фото з місця вбивства як доказ виконаного "завдання". А у четвер, 14 листопада його затримали під час передачі виконавцю частини від обіцяної винагороди – 49 тис. грн.

Наразі відбувається розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 14, п. 11 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство, вчинене на замовлення) Кримінального кодексу. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне ув’язнення.

Нагадаємо, суд звільнив від в’язниці підприємця Бориса Германа, засудженого за організацію спроби вбивства журналіста Аркадія Бабченка. Його звільнили через проблеми зі здоров'ям.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News