live
Новини » Суспільство 443 Читать эту новость на русском

Медики з'ясували, що лікування раку травами може зашкодити

pixabay.com Синє світло від екранів, а також від світлодіодних ламп збільшує ризик раку молочних залоз і простати
загрузка...
загрузка...

Капсули з екстрактом часнику, імбиру, гінкго білоби можуть уповільнювати загоєння ран під час розвитку раку молочної залози

На конференції з проблем раку лікарі заявили, що деякі рослинні препарати можуть зашкодити процесу лікування онкологічних захворювань та навіть нашкодити здоров'ю. Про це повідомляє ВВС.

Зокрема, медики зазначають, що онкохворі повинні порадитися з лікарями перед тим, як прийняти додаткові рослинні препарати, адже таке "лікування" може погіршити стан здоров'я пацієнта.

Наприклад, капсули з екстрактом часнику, імбиру, гінкго білоби можуть уповільнювати загоєння ран під час розвитку раку молочної залози.

Новини за темою: Україна закупила потужний препарат проти раку крові: знижує ймовірність рецидиву до 98%

Також більшість таких продуктів можуть перешкоджати гормональній терапії чи хіміотерапевтичним процедурам. Крім цього, деякі рослини впливають на процес згортання крові, що може уповільнювати процес загоєння ран, залишаючи більше рубців. А саме, уповільнювати згортання крові можуть такі продукти, як маруна, женьшень, глід, куркума, кінський каштан та андрографіс волотистий.

Новини за темою: Українська студентка розробила новий метод діагностика раку

Хірург-онколог Марія Жоао Кардосо заявила, що наразі також не існує наукових доказів ефективності гомеопатії та кремів під час лікування онкології. Тому жінка закликає відмовитися від сумнівних медикаментів та радитись з лікарями онкологами перед тим, як розпочати додаткове лікування.

Нагадаємо, нещодавно вчені з Іспанії дійшли висновку, що синє світло від екранів, а також від світлодіодних ламп збільшує ризик раку молочних залоз і простати, особливо при використанні вночі.

Loading...
Loading...
Loading...