Новини » Світ 294 Читать эту новость на русском

Імпічмент Трампа: Майже 14 млн осіб дивилися перший день публічних слухань

За прямим ефіром слідкували близько 13,8 млн глядачів

Дональд Трамп. Фото EPA-EFE

У перший день за перебігом публічних слухань щодо справи про імпічмент президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа стежили 13,8 млн осіб. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, десять різних мереж в прямому ефірі транслювали слухання чи готували про репортажі про те, як дипломати Вільям Тейлор і Джордж Кент давали свідчення.

Як зазначається, глядацька аудиторія не змогла побити рекорд вересня 2018 року, коли 20,4 млн людей дивилися за призначенням звинувачуваного у сексуальних домаганнях Бретта Кавано головою Верховного суду США.

Відповідно до даних компанії Nielsen, найбільша глядацька аудиторія на слуханнях була в Fox News. Багато коментаторів телеканалу підтримали Трампа і назвали подію обманом.

Нагадаємо, у Конгресі Сполучених Штатів Америки у середу, 13 листопада, пройшли перші відкриті свідчення щодо процедури імпічменту президента США Дональда Трампа. Другий день публічних слухань відбудеться 15 листопада, коли виступатиме Марія Йованович.

Президент США Дональд Трамп у відеозверненні до американців назвав розслідування в рамках імпічменту шахрайством і наголосив, що бореться з корупцією і не дасть демократам себе зупинити.

загрузка...
загрузка...
Loading...