Новини » Світ 454 Читать эту новость на русском

Генерал заявив, що архітектор Нотр-Даму повинен "закрити рот"

Реконструкція собору Нотр-Дам ВВС

Генерал французької армії та головний архітектор будівлі не можуть вирішити, який вигляд повинен мати новий шпиль собору

Генерал армії Жан-Луї Джорджлін, який курує реконструкцією собору Нотр-Дам у Парижі, сказав, що головний архітектор будівлі Філіп Вільнєв повинен "закрити рот". Про це повідомляє ВВС.

"Що стосується головного архітектора, я вже пояснив, що він повинен закрити рот", - заявив генерал.

Як зазначається, Джорджлін не погоджується з думкою архітектора Вільнєва про те, який вигляд повинен мати відреконструйований собор. Зокрема, генерал стверджує, що шпиль повинен бути "сучасним", а архітектор вважає, що він має бути "середньовічним".

До слова, Собор Паризької Богоматері загорівся у квітні, втративши шпиль, дах і безліч артефактів. Після чого президент Франції Еммануель Макрон встановив п'ятирічний термін для завершення величезного проекту відновлення. За попередньою інформацією, остаточне рішення щодо реконструкції шпиля буде прийнято в 2021 році.

Новини за темою: На відновлення Нотр-Даму вже зібрали майже мільярд євро

Нагадаємо, нещодавно всесвітній фонд захисту пам’ятників представив новий список з 25 пам’яток, які знаходяться під загрозою втрати. У цей список потрапив собор Нотр-Дам.

Loading...
Loading...
Loading...