Новини » Курйози 479 Читать эту новость на русском

Британка поборола рак і через 10 хвилин виграла мільйон

Лінн Прайс та її чоловік Девід з відкритих джерел

Жінка приймала ванну протягом двох годин, намагаючись відійти від приємного шоку

У Великобританії 55-річна працівниця пральні Лінн Прайс дізналася, що виграла мільйон фунтів стерлінгів після того, як жінці сказали, що вона вилікувалася від раку молочної залози. Про це повідомляє The Sun.

Як зазначається, Лінн Прайс протягом трьох років лікувалася від раку молочної залози. Згодом, одного дня британка отримала лист з результатами медичного обстеження, у якому зазначалося, що жінка поборола хворобу. Після чого через декілька хвилин її чоловік Девід забіг до будинку та повідомив, що їхня родина виграла мільйон фунтів.

"Я була шокована. Мене трясло і я не могла підібрати слова. Я пішла прийняти ванну, де пролежала протягом двох годин, щоб прийняти все це", - поділилася своїми емоціями жінка.

До слова, подружжя зазначило, що на виграні гроші вони планують разом із дітьми та внуком поїхати до Китаю. Там Лінн та Девід хочуть відсвяткувати свою 33-тю річницю весілля. 

Нагадаємо, нещодавно двоє колег із Південної Австралії виграли лотерею через "коротку пам'ять", оскільки чоловіки придбали однакові лотерейні квитки.

Loading...
Loading...
Loading...