Новини » Політика 88 Читать эту новость на русском

Зеленський вирушить із робочим візитом до Австрії

Президент України прийняв запрошення австрійського колеги

Володимир Зеленський і Александр Шалленберг Офіс президента

Президент України Володимир Зеленський прийняв передане запрошення Федерального Президента Республіки Австрія Александра ван дер Беллена здійснити офіційний візит до Австрії. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Згідно з повідомленням, у четвер, 14 листопада, Володимир Зеленський зустрівся з Федеральним міністром європейських, інтеграційних та закордонних справ – Федеральним міністром Відомства Федерального канцлера у справах ЄС, мистецтв, культури та засобів масової інформації Республіки Австрія Александром Шалленбергом.

Як зазначається, глава держави висловив сподівання, що новий уряд Австрії продовжуватиме підтримку України в питаннях протидії російській агресії та збереження режиму санкцій проти РФ.

Також він подякував за нещодавнє рішення Федерального уряду Австрії виділити 1 млн євро для покращення гуманітарної ситуації на Донбасі. Було також відзначено важливу підтримку з боку Австрії у впровадженні внутрішніх реформ в Україні та реалізації курсу європейської інтеграції.

Окрім цього, Зеленський закликав австрійський бізнес збільшувати інвестиції в українську економіку, які наразі сягають понад 1,16 млрд доларів США.

Нагадаємо, 13 - 14 листопада 2019 року в Україні з робочим візитом перебуватиме Федеральний Міністр європейських, інтеграційних та закордонних справ Республіки Австрія Александр Шалленберг. 14 листопада запланована спільна пресконференція очільників зовнішньополітичних відомств України і Австрії.

Loading...
Loading...
Loading...