live
Новини » Політика 1554 Читать эту новость на русском

Зеленський відреагував на ухвалення закону про ринок землі

Офіс Президента Президент України Володимир Зеленський
загрузка...
загрузка...

Зеленський відреагував на ухвалення закону про ринок землі

Володимир Зеленський прокоментував підтримку Верховною Радою законопроєкту про запуск ринку землі, за який сьогодні, 13 листопада, на пленарному засіданні у першому читанні проголосували 240 нардепів. Президент України записав термінове відеозвернення, в якому подякував депутатам партії "Слуга народу" та привітав українців із "закінченням економічного рабства".

Глава держави зняв ролик в автомобілі, після чого він розійшовся мережою.

"Привіт всім! Хочу подякувати кожному нашому депутату "Слуги народу". Сьогодні була дуже важка робота!" - заявив Зеленський.

Також він відзначив величезну важливість законопроєкту № 2178-10, який між тим викликав багатогодинні дискусії у парламенті, а щодо відкриття ринку землі навіть спочатку збиралися провести всеукраїнський референдум.

"Ми зараз зробили, і я і ви, ми навіть не уявляємо що. Ви скасували дійсно економічне рабство. Кожен українець стане власником своєї землі", - переконаний Зеленський.

Також він висловив упевненість, що сьогоднішнє голосування в Раді буде написано в нових підручниках історії, авторами якого стали всі українці.

"Дякую всім", - резюмував Зеленський.

Читайте також, законопроєкт про ринок землі: як голосувала Рада.

Loading...
Loading...
Loading...