Зеленський може стати "Володимиром Окаянним", – Загородній про продаж землі

Народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній

ZIK

"Слуга народу" і президент Володимир Зеленський є представниками МВФ"

Нині "земельний" закон не можна ухвалювати з огляду на низку пересторог, як-от: відсутність механізму запровадження ринку землі, відсутність обмежень щодо придбання цього ресурсу, немає виведеної справжньої ціни на землю.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Юрій Загородній.

Парламентар, коментуючи ухвалений напередодні у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, нагадав очільнику держави, що той має представляти інтереси всього народу, а невеликої його частини.

Нардеп Загородній переконаний, що проєкт закону про землю учора "протискали" "під візит" представників МВФ. Він нагадав, що за кілька днів до того на вимогу МВФ в Україні підняли вартість газу для населення.

"Можна зробити висновок, що партія "Слуга народу" і її лідер – президент України не є лідером України та не є партією – слугою українського народу. Вони є представниками Міжнародного валютного фонду, є партією Міжнародного валютного фонду", – заявив парламентар.

Юрій Загородній, історик за освітою, провів аналогію: "Київський князь Володимир Великий збирав землі у єдину державу і робив Київську Русь міцною державою, однією із найбільш передових, найсильніших держав тогочасного світу. Теперішній Володимир продає землі, знесилює державу. Один став святим, причислений до лику святих, великий князь Володимир – Красне Сонечко, а цей Володимир, мабуть, стане "Окаянним", бо вчора був здійснений злочин проти України та її народу", – заявив Юрій Загородній.

Серед основних пересторог, чому нині не можна ухвалювати "земельний" закон, як наголосив нардеп, є те, що нині немає механізму запровадження ринку землі, немає обмежень щодо придбання цього ресурсу, немає виведеної справжньої ціни на землю.

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення

Володимир Зеленський прокоментував підтримку Верховною Радою законопроєкту про запуск ринку землі, за який 13 листопада на пленарному засіданні у першому читанні проголосували 240 нардепів. Президент України записав термінове відеозвернення, в якому подякував депутатам партії "Слуга народу" та привітав українців із "закінченням економічного рабства".

Раніше повідомляли, що президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, опублікованому на сторінці у Facebook, заявив, що питання продажу землі іноземцям в країні будуть вирішуватися на всенародному референдумі.

Loading...