Новини » Політика 245 Читать эту новость на русском

Як Коломойський шантажує МВФ

Сергій Фурса
Сергій Фурса

Інвестбанкір.

Закінчив НТУУ КПІ за спеціалізацією "Системний аналіз фінансового ринку".

Працює в інвестиційній компанії "Dragon Capital".

Спеціаліст відділу продажів боргових інструментів

Як Коломойський шантажує МВФ
з відкритих джерел

Мільярдер Ігор Коломойський шантажує США відходом до Росії, а МВФ посадкою реформаторів і втратою незалежності НБУ. Фонд вимагає розслідувати виведені гроші олігархами, а у відповідь отримує переслідування людей, які здійснювали реформи в Україні і які мають підтримку МВФ.

Про це пише Сергій Фурса на своїй сторінці в Facebook.

Представник терористів оголосив умови, при яких відпустять заручників і назвав причини, по яким загарбники будуть вбивати своїх бранців.
Глава НАБУ заявив, що розслідує справу щодо виведення грошей з Приватбанку і зараз детективи розслідують справу про можливу причетність співробітників НБУ.

Все дуже просто. Нова тактика Коломойського, яку відпрацьовують у справі VAB Банку. МВФ вимагає розслідувати виведені гроші олігархами. Добре. Але тоді ми будемо в рамках цих справ переслідувати людей, які здійснювали реформи в Україні і які мають підтримку МВФ. А далі ми прийдемо до МВФ і скажемо. Дивись, друже, якщо ти будеш вимагати компенсації за Приватбанк, будеш вимагати повернути платникам податків України 5,5 млрд доларів, то ми посадимо правління незалежного Центрального Банку. Так що вибирай. Або реформа НБУ. Або 5,5 млрд доларів.

В результаті, замість того, щоб переслідувати олігархів за виведені кошти, на судову лаву садять тих, хто з цими олігархами боровся. Причому показово починають з невеликої справи. Із справи VAB Банку, де Бахматюк просто попався під руку. Але при цьому йому все одно дали виїхати, а менеджерів його банку відпускають під смішні застави. І показують, що буде, якщо продовжиться тиск по лінії Приватбанку. А щоб ніхто не сумнівається, голова НАБУ дає інтерв'ю, в якому анонсує наступні дії. Потенційні. Звичайно ж. Якщо Захід буде тиснути.

Так що приїжджає місія МВФ. Для цього навіть президент робить заяву, що буде докладати всіх зусиль з розслідування виведення грошей з банків. Але коли місія прилітає, вони дуже чітко бачать, до чого призведе це розслідування. Місії дають зрозуміти, що краще ви повірте нам на слово, і не вимагайте прискорити процес. Адже інакше ми прискоримо. І ви самі не будете раді.

Коломойський шантажує США відходом до Росії. Коломойський шантажує МВФ посадкою реформаторів і втратою незалежності НБУ. Метод один і той же. Старий добрий метод 90-х.

Тільки от треба пам'ятати, що на Заході не вітають переговори з терористами. І це Україні потрібні гроші МВФ. І МВФ може почекати. Поки божевільний шантаж не закінчиться. І він може чекати набагато більше, ніж витримає українська економіка без кредитів.

Сергій Фурса

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...