Володимир Кацман: Невже прем'єр літатиме на чартері в кожен регіон, де є якісь проблеми?

Політичний аналітик Володимир Кацман з відкритих джерел

"За сучасними технологіями прем'єру не треба летіти зі свитою в регіон, щоб покрутити вентиль"

В Україні звикли, що питання опалення вирішуються цілою країною. При чому, доходить до того, що питання, які легко вирішуються в цивілізованих країнах, у нас потребують участі перших осіб держави.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, висловив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман.

Ведучий програми зауважив, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вирушив до Львівської області, щоб вирішити проблему з опаленням в Новояворівську та Новому Роздолі. Його транспортний чартерний урядовий літак обійшовся у півтора мільйона гривень. При тому, що за опалення в цих містах заборгували на чотири з половиною мільйона гривень.

Зокрема, він додав, що людей цікавить питання, невже прем'єр літатиме на чартері в кожну область, де є якісь проблеми, і чи доцільно витрачати такі гроші.

Володимир Кацман відповів, що українці давно звикли, що цілою країною вирішуються проблеми в житлово-комунальній сфері.

"Ось ви пам'ятаєте ще програму за Януковича "увімкни", він ніяк не міг вимовити це слово, весь час говорив "умикни". Але якось вимовив "увімкни", а потім Порошенко закликав нас "закрути", тобто зеконом на електроенергії чи на газі. Ви мені скажіть одну просту річ, хіба може прем'єр-міністр летіти на державному чи приватному літаку, щоб вказати слюсарю чи "дяді Васі", як йому закрутити чи відкрутити вентиль. Ні, для цього візиту прем'єра не потрібно", – наголосив Кацман.

Також, за його словами, в розвинених країнах, щоб споживач отримав електроенергію чи газ, йому достатньо покрутити маленький вентиль. При цьому, наприклад, в Німеччині чи Бельгії, 16 компаній пропонують йому найбільш вигідний тариф і графік.

"Ось так комфортно живуть в країнах, де керівництво не займається підключенням. Там по кліку, за помахом чарівної палички все підключається в автоматичному режимі. Із сучасними технологіями прем'єру нічого робити не треба. І летіти зі свитою в регіон підкручувати вентиль не треба", – сказав Кацман.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Олексій Гончарук полетів до Львова на літаку, щоб перевірити запуск опалення у Новояворівську і Новому Роздолі. На це він витратив третину боргу двох міст за опалення.

Читайте також: У Мінрегіоні назвали області, які повністю підключені до опалення.

Loading...
Loading...
Loading...