Новини » Політика 73 Читать эту новость на русском

Віктор Медведчук: Зустріч Зеленського та Путіна стала б позитивним моментом для України

Але з однією умовою - хорошою попередньою підготовки

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що зустріч президентів України та Росії стала б позитивним моментом, якщо до переговорів підготуються належним чином. Про це він зазначив під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, передає телеканал ZIK.

Згідно з повідомленням, коментуючи пропозицію експрезидента Казахстану Нурсултана Назарбаєва провести переговори глав РФ та України в Казахстані, Віктор Медведчук наголосив, що такий формат є важливим і необхідним.

"Я думаю, що позиція абсолютно правильна, що зустрічі повинні бути не просто заради зустрічей, хоча я вважаю, що це був би позитивний момент – зустріч двох лідерів, двох сусідніх держав України і РФ. Це дуже важливо, тому що під час таких зустрічей, таких двосторонніх переговорів можна вийти на загальний знаменник в багатьох питаннях. Ви знаєте про те, що наша партія "Опозиційна платформа — За життя" відстоює відновлення торгових, економічних відносин з Росією в повній мірі і ми виступаємо саме за схожу політику нашої держави. І за схожу політику, яку повинна демонструвати наша влада", - розповів політик.

Водночас він зазначив, що, аби отримати хороший результат від подібних зустрічей, потрібно провести ретельну підготовку, а реакція прессекретаря президента РФ Дмитра Пєскова свідчить, що наразі напрацьованих питань між Україною та Росією немає.

"Але в даному випадку, дійсно, ця зустріч буде ефективною і результативною тільки, якщо вона буде підготовленою, якщо будуть ті питання, де намітилися позитивні шляхи вирішення тих чи інших питань для покращення таких відносин. Я думаю, що така оцінка і відповідь пресслужби Кремля означає те, що таких напрацьованих питань поки що, на жаль, ще нема. Як тільки вони з'являться і якщо переговори, які готують схожі зустрічі, будуть вестися, я думаю, що це буде позитивний моментом, в першу чергу, для України і для інтересів України", - зазначив Віктор Медведчук.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що Нурсултан Назарбаєв пропонував допомогу Володимиру Зеленському в організації перемовин з Володимиром Путіним, але це була пропозиція без конкретики.

Loading...
Loading...
Loading...