Віктор Медведчук: Прийнятий Радою закон про ринок землі – це злочин проти українського народу

Народний депутат Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Українці мають дати оцінку таким діям, оскільки був вчинений злочин проти українського народу, проти суверенітету країни

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук вважає, проголосований парламентом учора у першому читанні законопроєкт про ринок землі – злочином проти українського народу

Про це він заявив на брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK.

За словами Віктора Медведчука, те, що робилося учора у залі Ради і те, як повела себе фракція "Слуга народу" – це політика президента Зеленського, політика сьогоднішньої влади, щоб будь-якою ціною протягнути можливість продажу землі сільськогосподарського призначення.

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" переконаний, що українці мають дати оцінку таким діям, оскільки був вчинений злочин проти українського народу, проти суверенітету країни.

""Опозиційна платформа – За життя" неодноразово вказувала, що будуть порушені конституційні права громадян. Оскільки українці сьогодні не забезпечені землею, а це те, що мало бути зроблено, згідно із Земельним кодексом", – наголосив Віктор Медведчук.

Народний депутат пояснив, що після прийняття цього закону, фінансові угруповання зможуть скупити землю. А потім розпочнеться розпродаж землі, її будуть перепродувати, навіть не займаючись питаннями того, щоб вона була задіяна як сількогосподарська одиниця.

Віктор Медведчук нагадав, що 14 регіонів України протестували проти запровадження ринку землі, а у Верховній Раді проти цього були народні депутати, однак законопроєкт про запровадження ринку землі у першому читанні все ж пройшов.

Очільник партії наголосив, що продаж землі – це одна зі стратегічних цілей діючої влади. При цьому, вона навіть не була прописана ні у програмі Зеленського як кандидата у президенти, ні у програмі партії "Слуга народу".

Голова політсили переконаний, що так відбувається через те, що це вимоги МВФ, фінансових міжнародних організацій, Фонду Сороса, а також результат зовнішнього управління США.

"Ми будемо продовжувати боротьбу і пояснювати людям, що саме закладено у продаж землі і чому це є злочином проти українського народу", – наголосив голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук.

Нагадаємо, учора Верховна Рада ухвалила у першому читанні законопроєкт №2178-10 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

За відповідне рішення проголосували 240 нардепів.

У понеділок, 11 листопада, учасники акцій протесту проти земельної реформи перекрили головні автомагістралі країни.

12 листопада під стінами Верховної Ради України фермери зібралися на акцію проти продажу сільськогосподарських земель.

Loading...