Ухвалений владою бюджет-2020 року – це консервація бідності в Україні, – заява "Опозиційної платформи – За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"

У майбутньому 2020 році мізерне зростання доходів з’їсть інфляція і грабіжницькі комунальні тарифи

Сьогодні парламентська монобільшість з подачі уряду завдала чергового жорстокого удару вітчизняній економіці і добробуту людей. Услід за зрадницьким рішенням почати торгівлю українською землею Зе-влада продавила антинародний бюджет поліцейської держави. Епоха бідності закінчується. Починається епоха злиднів.

Про це йдеться в заяві партії "Опозиційна платформа – За життя", яка розміщена на сайті політсили.

Зокрема, вказується, що влада відмовилася приймати правки до бюджету, запропоновані "Опозиційною платформою – За життя". А це означає, що в майбутньому 2020 році мізерне зростання доходів з’їсть інфляція і грабіжницькі комунальні тарифи. Українські сім’ї не отримають необхідної соціальної підтримки і субсидій. Не буде повноцінного фінансування медичних програм. У злиднях залишиться українська освіта.

У політсилі наголошують, зате чудово себе почуватимуть вищі державні чиновники та силовий апарат, оскільки Зе-влада не скупиться витрачати на себе і на утримання тих, хто буде захищати її від народного гніву. На війну, утримання чиновників і силовиків передбачено понад 20% від усіх бюджетних витрат.

Також у заяві партії "Опозиційна платформа – За життя" відзначають, що замість інвестицій у розвиток економіки і допомоги громадам, Зе-влада хоче тільки розпродавати національне багатство і наживатися на корупційних схемах. Саме тому в бюджеті залишається мізерною підтримка науки, базових галузей вітчизняної економіки, допомога громадам у розвитку територій. Зате триває фінансування проєктів, на яких можуть напхати свої кишені корупціонери.

"Ухвалення антинародного бюджету на 2020 рік – це не помилка влади. Це її свідома політика. "Опозиційна платформа – За життя" вважає, що й ця влада взяла цілеспрямований курс на руйнування українського народу і перетворення України на злиденну відсталу ресурсну територію. У таких умовах люди вижити не зможуть", – йдеться в заяві.

І додають, що будуть боротися за зміну цього курсу. Зокрема, вимагатимуть підвищення прожиткового мінімуму більш ніж удвічі, мінімальної зарплати до 7713 грн, а пенсії до 4500 грн.

Ініціювати збільшення витрат на медицину на 30 млрд грн. Домагатися зниження тарифів і підвищення фінансування субсидій мінімум на 10 млрд грн. Вимагати збільшення державних інвестицій в економіку і підтримки місцевого самоврядування на рівні, не нижчому за 60 млрд грн.

"Влада прирікає українців на бідність. "Опозиційна платформа – За життя" – пропонує шлях до процвітання!", – наголошують у політсилі.

Раніше, голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що проєкт державного бюджету на 2020 рік, який розглядається Верховною Радою у другому читанні, – це антисоціальний бюджет, ним в Україні продовжується "епоха бідності".

Тож, за його словами, за той бюджет, який сьогодні збираються ухвалити у Верховній Раді, "Опозиційна платформа - За життя" не голосуватиме.

Loading...