live
Новини » Світ 162 Читать эту новость на русском

У Грузії розпочалися протести через відмову від виборчої реформи

Прихильники опозиційної партії «Єдиний національний рух» під час передвиборчого мітингу у Тбілісі, Грузія. Фото: tsn.ua/Reuters
загрузка...
загрузка...

Активісти вимагають відставку прем'єр-міністра та проведення позачергових виборів

У четвер, 14 листопада, у Тбілісі розпочалися масові акції протесту через не підтримання законопроєкту про проведення виборів за пропорційною виборчої системою. Про це повідомляє Ехо Кавказу.

Як зазначається, члени руху "Соромно" та інші активісти вийшли до будівлі парламенту Грузії у столиці через невдоволення провалом виборчої реформи, яка передбачала проведення парламентських виборів у 2020 році за пропорційною системою. Зокрема, протестувальники перекрили рух проспектом Руставелі – головною дорогою Тбілісі – а також встановили намети.

Крім цього, опозиційні об'єднання, які зібралися в офісі Лейбористської партії, вимагають відставку прем'єр-міністра Грузії Георгія Гахарія і проведення позачергових парламентських виборів. Також один із опозиційних лідерів Георгій Вашадзе заявив, що вони планують задовольнити ці вимоги шляхом акцій протесту.

Новини за темою: ​Главою уряду Грузії став скандальний Георгій Гахарія

Нагадаємо, нещодавно делегації Литви, Латвії, Естонії та Грузії відмовилися від участі у відкритті осінньої сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Loading...
Loading...
Loading...