Це показовий крок для інших, – Кива про затримання чоловіка Скороход

Ілля Кива. Фото Ратинський В'ячеслав / УНІАН

"Це прямий прояв диктатури, яка зараз розгортається в нашій країні"

Затримання чоловіка народної депутатки Анни Скороход – це показовий крок, щоб залякати інших депутатів, які не захочуть підтримувати позицію фракції "Слуга народу".

Таку думку під час брифінгу в кулуарах Верховної Ради, який транслювали в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK, висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя", Ілля Кива.

Ілля Кива зауважив, що Генеральна прокуратура, фактично, зобов'язала Національну поліцію затримати громадянина Олексія Алякіна, чоловіка народної депутатки від "Слуги народу" Анни Скороход, яка вчора всупереч позиції партії проголосувала проти зняття мораторію з продажу землі. Зокрема, за його словами, важливо зрозуміти, що через Генеральну прокуратуру буде і надалі здійснюватися тиск на інакомислення, тому що в даному випадку документ підписаний першим заступником генерального прокурора Каськом.

"Сьогодні, фактично, йде залякування інакомислення, а для всіх інших - це показовий виступ, що буде з ними. Зараз починають тиснути через сім'ї, дітей, чоловіків, жінок, братів, матерів, а вже завтра, коли закон про зняття депутатської недоторканності вступить у силу, вони почнуть діяти напряму... А це всього-на-всього перший результат їхньої злочинної діяльності на державних посадах. Це і є прямий прояв диктатури, яка зараз розгортається в нашій країні", – зазначив політик.

Окрім цього, він наголосив, що фракція "Опозиційна платформа – За життя" надасть всю необхідну допомогу народній депутатці Анні Скороход, щоб ця ситуація вирішилася.

"Пані Анна – жінка при надії, тому ми будемо цілою фракцією "Опозиційна платформа – За життя"... будемо всяко підтримувати і в законному порядку допомагати у вирішенні даного питання", – сказав Кива.

Нагадаємо, що 14 листопада народна депутатка від "Слуги народу" Анна Скороход повідомила, що затримали її чоловіка, після того, як вона проголосувала проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

Коментуючи заяви голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії,  Анна Скороход запевнила: "Я ніколи не пропонувала жодному депутату жодної допомоги, тому мені не зрозуміло, про що говорить Давид Арахамія". Вона планує подати заяву до правоохоронних органів з приводу заяв голови фракції, щоб перевірити те, про що він сказав.

Як повідомляли, раніше Анна Скороход критикувала своїх колег.

Loading...