Новини » Політика 89 Читать эту новость на русском

Трамп назвав імпічмент шахрайством

Дональд Трамп

Глава Білого дому наголосив, що бореться з корупцією і не дасть демократам себе зупинити

Президент США Дональд Трамп у відеозверненні до американців назвав розслідування в рамках імпічменту шахрайством. Звернення оприлюднив Білий дім на сторінці в Twitter.

"Те, що зараз відбувається, це найбільше шахрайство в історії американської політики. Демократи хочуть забрати зброю, медичне страхування, нівелювати ваші голоси на виборах, забрати вашу свободу, суддів, яких ви підтримуєте, - вони хочуть забрати все", - зазначив американський лідер.

Глава Білого дому наголосив, що бореться з корупцією і не дасть демократам себе зупинити.

"Ми не можемо допустити цього ніколи. Ми боремося за те, щоб побороти корупцію, і саме це я зараз і роблю. Тепер ви бачите, чому нам це необхідно зробити... Вони (демократи, - ред.) намагаються зупинити мене, тому що я борюся за вас, і я ніколи цього не допущу", - додав Трамп.

Нагадаємо, раніше президент США заявив, що готовий опублікувати ще одну стенограму телефонної розмови із Зеленським. А тим часом у Штатах триває розслідування справи щодо імпічменту Трампа. Нагадаємо, напередодні у США пройшло перше публічне слухання щодо відсторонення глави Білого дому від обов'язків.

Як повідомлялось раніше, наприкінці вересня Палата представників США проголосувала за імпічмент Трампу. Спікер Палати представників Ненсі Пелосі оголосила про початок формальної процедури, яка покликана визначити, чи є підстави для імпічменту президента Дональда Трампа.

Loading...
Loading...
Loading...