Новини » Економіка 2209 Читать эту новость на русском

Субсидії в Україні по-новому: Як зміняться виплати у 2020 році

Жінка заповнює бланки для отримання субсидії. Фото: УНІАН

У новому році планується збільшити відсоток обов’язкового платежу

Субсидії в Україні у 2020 році будуть нараховуватися по-новому, повідомив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, передає today.

Він сказав, що у новому році планується збільшити відсоток обов’язкового платежу. Зараз сім’ї, у яких два прожиткових мінімуми, сплачують 15% комунального платежу. Але система субсидій сконцентрована на тих, у кого менший дохід.

За словами чиновника, з травня 2020 року буде змінено відсоток оплати комуналки для тих, хто має субсидію, – 10%. Домогосподарствам, які мали більш високий дохід, збільшать відсоток до 20%.

Віталій Музиченко попередив українців про те, що орган соціального захисту постійно перевіряє розмір доходів, перелік послуг та тарифи.

Зараз посилили перевірку інформації про доходи Пенсійного фонду та фіскальної служби. Стало відомо, що перевіряти будуть пенсіонерів, субсидіантів, студентів, матерів-одиначок.

З’явилася інформація, що президент України Володимир Зеленський не підписав законопроєкт про верифікацію пенсій, субсидій, стипендій та інших видів соціальної допомоги.

Читайте також: З листопада у квитанції за "комуналку" не враховуватимуть пільги та субсидії.

 

загрузка...
загрузка...
Loading...