Ренат Кузьмін: "Слуги народу" почали заарештовувати один одного

Ренат Кузьмін. 

ZIK

Народний депутат побажав "слугам народу" сповна насолодитися "новим змістом свободи і демократії упереміж із діджіталізацією і країною в смартфоні"

Народні депутати від "Слуги народу" почали арештовувати один одного.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін.

Він зазначив, що нова влада за запитом Росії від 2017 року заарештувала чоловіка "слуги народу" Анни Скороход. Як заявила сама Скороход, арешт відбувся після її відмови проголосувати за антинародний закон про продаж землі і погроз на її адресу з боку керівника фракції.

"Шановні "слуги народу", швидше проголосуйте в сесійній залі закон про зняття депутатської недоторканності і ваші начальники будуть заарештовувати вас прямо під куполом Ради", – зіронізував Ренат Кузьмін.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" також побажав нардепам від "Слуги народу" сповна насолодитися "новим змістом свободи та демократії упереміж з діджіталізацією і країною в смартфоні".

Нагадаємо, чоловіка народної депутатки від "Слуги народу" Анни Скороход затримали після її голосування проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

"Його затримав Печерський райвідділ і перемістили у… я не знаю, там він буде упродовж 72 годин… Його затримали на підставі того, що була заявка із РФ з приводу його видачі у РФ 2017 року", – заявила сама Анна Скороход.

Вона додала, що проголосувала проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

У свою чергу, голова фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія заявив, що народну депутатку Ганну Скороход виключать з фракції після скандальної заяви про затримання її чоловіка.

"Тому що немає ніякого сенсу перебувати у фракції та не підтримувати жодного рішення фракції. Подивіться голосування. Навіщо вона? Людина не виконує жодного рішення фракції", – оголосив він.

Також Арахамія заявив, що Скороход неодноразово пропонувала хабарі нардепам.

Loading...