Новини » Політика 158 Читать эту новость на русском

Рада має намір дозволити продавати землю через інтернет

Фото з відкритих джерел

Законопроєктом передбачається можливість купівлі земельних ділянок на інтернет-аукціонах в режимі реального часу

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №2195 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо продажу земельних ділянок державної та комунальної власності або прав на них (оренди, суперфіцію, емфітевзису) через електронні аукціони. Трансляцію наживо веде телеканал ZIK.

За відповідне рішення проголосували 262 народних депутати.

Як зазначається, земельні торги будуть проводитись в єдиній електронній торговій системі у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі Інтернет, за результатами проведення якого укладатиметься договір купівлі-продажу, оренди, суперфіції, емфітевзису земельної ділянки з переможцем земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, що продається, або найвищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення земельних торгів (цінову пропозицію).

Проект передбачає, що проведення земельних торгів щодо земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них здійснюється за рішенням організатора земельних торгів. У даному рішенні будуть зазначатись стартова ціна лота, строк та інші умови користування земельною ділянкою, а також особа, уповноважена організатором земельних торгів на укладення відповідного договору.

Онлайн-трансляція вечірнього засідання парламенту доступна за посиланням.

Loading...
Loading...
Loading...