Новини » Економіка 393 Читать эту новость на русском

Після струсу ФОПів "Слуги народу" вирішили обкласти податками Netflix – скоро доберуться до AliExpress і Pornhub

Борислав Береза
Борислав Береза
Після струсу ФОПів "Слуги народу" вирішили обкласти податками Netflix – скоро доберуться до AliExpress і Pornhub
з відкритих джерел

Партія “Слуга народу” після ФОПів зайнялася стримінговими сервісами та соціальними мережами. Глава комітету Ради з гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко запропонував обкласти податками Netflix.

Про це пише Борислав Береза на своїй сторінці в Facebook.

Після ідеї "Слуг народу" обкласти податками Netflix в Україні, я чекаю від них ідею змусити AliExpress і Amazon купувати ліцензію на право надсилати товари в Україну. Далі вони повинні на законодавчому рівні обкласти податками YouTube за те, що вони показують рекламу в Україні. І звичайно ж обов'язково треба змусити платити Sony Playstation за продажі ігор онлайн. І на закуску треба не забути Порнохаб. Їм же теж в Україні користуються. Загалом з інтересом дивлюся, як після ФОПів зайнялися стримінговими сервісами та соціальними мережами. Правда ситуація тут передбачувана. Будуть послані. "Слуги".

А у мене лише одне питання. На Netflix демонструється серіал "Слуга народу". Власники серіалу отримують за це гроші. Так от, скільки податків сплачено власниками серіалу з отриманого прибутку на Netflix. Почніть з себе, слуги. А то розповідати про боротьбу з незаконними будівництвами в Києві і жити в незаконно побудованому будинку - це норма для "Слуги народу" Олександра Ткаченка. До речі він же і автор ініціативи з Netflix. Мабуть так само і з історією з серіалом? Збіг? Не думаю.

Борислав Береза

Loading...
Loading...

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Loading...