Новини » Політика 467 Читать эту новость на русском

Недалекий той час, коли "Слуга народу" почне сипатись, – Павленко

Народний депутат України від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Павленко

У Раді вже давно ширились чутки, що перед кожним важливим голосуванням депутати від "Слуги народу" піддаються вмовлянню, тиску чи залякуванню

Не виключено, що скандал із Анною Скороход буде не останнім у "Слузі народу". Депутати від цієї фракції нічим не об’єднані між собою, у них різні цілі та різна ідеологія.

Про це в коментарі журналістам у кулуарах розповів народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Павленко. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Він зазначив: нинішній виступ у парламенті депутатки від "Слуги народу" Анни Скороход лише підтверджує чутки, які уже давно ширяться у кулуарах Верховної Ради.

"Йдеться про те, що перед кожним важливим голосуванням депутати від "Слуги народу" піддаються вмовлянню, тиску, залякуванню та використанню інших методів, аби кожен із них не мав своєї позиції, не проявляв її під час голосування, а просто був "зеленою кнопочкою", схвалюючи ті проекти рішень, які надходять зверху", – підкреслив Павленко.

Тож, на його думку, криза всередині "Слуги народу" наростає.

"Сьогодні влада навіть вдається до такого брутального, брудного тиску через членів родини на своїх же депутатів. Не виключаю, що це не останній подібний скандал у партії влади і що не такий далекий той час, коли оця монобільшість, монопартія влади почне серйозно сипатись", – підкреслив Павленко.

Він наголосив: члени "Слуги народу" мало чим об’єднані між собою, у них немає єдиної ідеї і єдиного бачення розвитку країни.

"Та найголовніше – вони не бачать тієї мети і цілі, до якої йдуть. Їх зараз використовують в розпродажі країни. Колись вони схаменуться і зрозуміють, що ж уже наголосували за ці два місяці. Наразі їх тішить ілюзія, що зробили добро, хоча вже перші індикатори свідчать, що проголосовані ними закони, на жаль, послабили Україну як державу – і інституційно, і економічно, і соціально. Фактично стримується потенційний розвиток держави", – підкреслив Юрій Павленко.

Нагадаємо,  14 листопада народна депутатка від "Слуги народу" Анна Скороход повідомила, що її чоловіка затримали, після того, як вона проголосувала проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

Після цього Давид Арахамія повідомив, що Анну Скороход виключать із фракції "Слуга народу".

Loading...
Loading...
Loading...