НАБУ провело обшуки в сина нардепа Кіссе

НАБУ

Обшуки проводили 13 листопада в автомобілі його сина Максима Кіссе

У сина народного депутата Антона Кіссе провели обшуки детективи Національного антикорупційного бюро, передає  “Слідство.Інфо”.

За наданою інформацією, обшуки проводили 13 листопада в автомобілі його сина Максима Кіссе. Родич народного обранця підтвердив, що його справді обшукували детективи антикорупційного бюро.

“Мені не повідомили конкретно в межах якого провадження. Попросили надати особисті документи та телефон, а я з розумінням поставився до процесу”, — розповів Максим Кіссе журналістам. 

Також на своїй сторінці у Facebook Максим Кіссе опублікував відео, у якому розповів про обшуки детективами антикорупційного бюро. “Я надав усе, що їм було потрібно, вони все проглянули, і на цих дружніх позитивних стосунках ми і розійшлись”, — сказав Кіссе.

Також, у пресслужбі Національного антикорупційного бюро підтвердили “Слідству.Інфо”, що справді обшукували автівку одного з близьких родичів чинних нардепів. Утім, утрималися від оприлюднення прізвищ і деталей провадження. 

“Детективи НАБУ за процесуального керівництва САП провели обшук в авітівці близького родича одного з чинних народних депутатів. Слідча дія санкціонована, проведена в межах розслідування фактів пропозиції неправомірної вигоди співробітникам центральних органів державної влади. Затримання за результатами обшуку не здійснювалося”, — повідомили у НАБУ.

Читайте також: "Група "За майбутнє" – це "запасний полк" Коломойського для "Слуги народу" чи його особисті гарантії безпеки?

Loading...