На Київщині чиновник наїхав на журналістів після питання про корупцію. Відео

Патрульна поліція з відкритих джерел

Коли журналісти почали ставити питання про корупцію, чиновник почав втікати на власному авто

Голова сільської ради Київської області Бориспільського району села Дударків Микола Гуральник наїхав на журналістів після питань про корупцію. Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань (ЦЖР).

За словами одного з потерпілих журналістів ЦЖР Артема Квашина, вони два тижні тому надіслали лист до районної ради з проханням записатися на прийом до Гуральника, однак їм відмовили з формулюванням "не є потрібним". Тому журналісти приїхали до нього в приймальний день - 13 листопада, щоб разом із громадою задати соціальнозначущі питання сільському голові.

Коли журналісти почали ставити питання про корупцію, Гуральник почав втікати на власному авто і збив людей.

"На щастя, збиті особи встигли схопитись за копот і проїхали на ньому приблизно 60 метрів. При цьому, посадовець за кермом тільки набирав швидкості... Якщо б хлопці не вдарили по склу, не відомо, чим би закінчилось... Наразі написана заява про перешкоджання журналістській діяльності і збиття людей автівкою! Добре, що фізичних ушкоджень не мають хлопці, які їхали на капоті, однак дідуся-жителя села забрала швидка на ренген", - сказано у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що в Україні за останні 9 місяців зафіксовано 55 випадків фізичної агресії щодо журналістів. Нагадаємо, наприкінці літа було скоєно напад на журналістів телеканалу "112 Україна".

Нагадаємо, 28 августа у м. Золочів Харківської області невідомі напали на знімальну групу телеканалу "112 Україна", яка знімала сюжет про розкрадання лісу. Роботі медійників перешкоджали кілька місцевих мешканців. Зокрема, чоловіки заважали здійсненню відеозапису, закриваючи об’єктиви камер та штовхаючи дівчину-оператора.

Окрім того, з метою перешкоджання роботі журналістів, підозрювані випустили повітря з коліс автомобіля, на якому прибула знімальна група, і розкачували машину.

загрузка...
загрузка...
Loading...