live

Коломойський виграв у "Приватбанку" справу на 7,5 млрд грн

Ігор Коломойський / Апостроф

Суд визнав недійсними деякі положення низки кредитних договорів, укладених у 2006 – 2016 роках між "Приватбанком" та компаніями, пов'язаними з українським бізнесменом Ігорем Коломойським, згідно з якими останні винні банку 7,5 млрд грн

Північний апеляційний господарський суд задовольнив позов компанії ТОВ "Тех-Трейд-Інвест", яка належить українському бізнесмену Ігореві Коломойському, до "ПриватБанку" та ще низки компаній. Про це 13 листопада повідомив Finbalance, посилаючись на постанову суду, опубліковану в Єдиному реєстрі судових рішень.

Зокрема, суд визнав недійсними деякі положення низки кредитних договорів, укладених між "ПриватБанком" та ТОВ "Парктур", ТОВ "Скорзонера", ТОВ "Шелті", ТОВ "Аспект" у 2006 – 2016 роках. Суд установив, що загальна сума за цими договорами становить 7,5 млрд грн, а це в рази перевищує максимальний розмір ліміту кредитних договорів і основну суму боргу за кредитами.

Суд дійшов висновку, що "оспорювані умови кредитних договорів, за якими позичальники мають сплатити, окрім відсотків за користування кредитом, ще й винагороду за його використання, є несправедливими умовами договорів та відповідно підлягають визнанню недійсними".

Такі умови створили "подвійну оплату за користування кредитом", що порушує права позивача, уважають у суді.

Видання пише, що одним із засновників ТОВ "Тех-Трейд-Інвест" є ТОВ "Скорзонера", кінцевими бенефіціарами якого є бізнесмени Коломойський та Геннадій Боголюбов.

Читайте також: Коломойський готовий до розвороту України в бік Росії, – New York Times.

 

Loading...
Loading...
Loading...