live
Новини » Львів Читать эту новость на русском

Кацман: Навіщо Гончарук полетів у Львівську область, показувати слюсареві, як гайки крутити?

Політичний аналітик Володимир Кацман з відкритих джерел

Він вилітає за народні гроші, вирішувати проблему за народні гроші, отримуючи народні гроші

Доцільність перельоту прем’єр-міністра Олексія Гончарука у Львівську область для включення опалення в містах Новояворівськ та Новий Розділ дуже сумнівна.

Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив політичний аналітик Володимир Кацман.

"Він вилітає за народні гроші, вирішувати проблему за народні гроші, отримуючи народні гроші. Ви розумієте ситуацію? Тобто ми три рази за все це платимо і спостерігаємо, як з величезним із зусиллям, напруженими жилами ми кожен рік запускаємо опалювальний сезон. Щороку якісь проблеми", – підкреслив він.

Кацман впевнений, що доцільність такої поїздки сумнівна.

"Пам’ятаєте фільм "Вбити дракона"? Там йде бургомістр, якого обрали як переможця дракона, а перед ним прибиральниця миє підлогу. І він зупиняється, мудро дивиться на неї, потім бере швабру в руки і показує, як треба робити рухи. Ось у мене при польоті Гончарука виникає ця аналогія. Він що, слюсарю буде показувати, як закрутити якусь гайку чи навіщо він летить? Чи він летить зібрати ще місцевих чиновників, які теж сидять там і не чухають дещо. Сидять і чекають, поки він прилетить, вночі буде нарада, кожен з них спалить купу палива в автомобілях і приїде – і що в результаті? У результаті повинна працювати система", – переконаний він.

Нагадаємо, ситуація із запуском опалювального сезону в двох містах Львівської області Новояворівську та Новому Роздолі склалася критична; вона визнана надзвичайною техногенною катастрофою. Народний депутат Павло Бакунець вимагає від уряду визначити конкретну особу, яка впритул займеться запуском опалення в цих містах, а якщо в уряді ніхто не здатний це зробити, то нехай цим займеться безпосередньо прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Блогер Олексій Павловський повідомив, що замість селекторної наради, урядового зв’язку або скайпу, Гончарук полетів до Львова на чартері.

"Схоже це буде найдорожчий запуск опалювального сезону на найвищому рівні", – пише він.

Також блогер Денис Жарких заявив, що переліт прем’єра обійшовся платникам податків у 1,5 млн грн, що становить третину сумарного боргу Новояворівська та Нового Роздолу за опалення.

 Loading...
Loading...
Loading...