Чоловіка депутатки від "Слуги народу" Анни Скороход затримали після її голосування проти "земельного" закону

Анна Скороход ZIK

"Затримали на підставі заявки з РФ з приводу його видачі у РФ 2017 року"

Чоловіка народної депутатки від "Слуги народу" Анни Скороход затримали після її голосування проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Слуги народу") Анна Скороход.

Депутатка повідомила про те, що кілька годин тому було затримано її чоловіка Олексія Алякіна.

"Його затримав Печерський райвідділ і перемістили у… я не знаю, там він буде упродовж 72 годин… Його затримали на підставі того, що була заявка із РФ з приводу його видачі у РФ 2017 року", – повідомила Анна Скороход.

Вона заявила, що учора проголосувала проти законопроєкту про відкриття ринку землі.

"Нам говорили, що потрібно проголосувати ринок землі, що між першим і другим читанням все виправлять. Я у це не вірю", – сказала Анна Скороход.

Вона продовжила, що за тими даними, які їй надали адвокати, "із Офісу президента пішов указ на заступника генпрокурора, я прізвище називала, який дав наказ заступнику начальника поліції про те, щоб організували затримання мого чоловіка, щоб я закрила рот. Зі мною ніяк не контактували. Я зараз їду у відділ".

Депутатка сподівається, що президент відреагує на те, що вона заявила, і в Україні перестануть діяти такими методами.

Вона уточнила, що її чоловікові нічого не інкримінують, а йдеться лише про те, що його хоче бачити РФ. Анна Скороход наголосила, що заявка від РФ датована 2017 роком, і нічого нового більше немає. Парламентарка спростувала інформацію, що її чоловік пов’язаний із російським бізнесменом Фурсою. Анна Скороход також розповіла, що її чоловік – росіянин, який у 2014 році отримав громадянство України.

"У нього був великий бізнес у РФ, який було "віджато". Для того, щоб людина не могла повернутися, на нього відкрили кримінальну справу. Кримінальна справа сфальсифікована повністю", – пояснила Скороход претензії РФ до її чоловіка.

Окрім земельного питання, каже вона, не голосувала і щодо переліку об’єктів, які підлягають приватизації.

Депутатка також уточнила, що вона не перебуває у партії "Слуга народу", а лише у фракції. Виходити із фракції Анна Скороход наразі не планує.

Коментуючи заяви голови фракції "Слуга народу" Давида Арахамії, Анна Скороход запевнила: "Я ніколи не пропонувала жодному депутату жодної допомоги, тому мені не зрозуміло, про що говорить Давид Арахамія". Вона планує подати заяву до правоохоронних органів з приводу заяв голови фракції, щоб перевірити те, про що він сказав.

Як повідомляли, 14 листопада Верховна Рада розпочала розгляд державного бюджету на 2020 рік.

Як повідомляли, раніше Анна Скороход критикувала своїх колег.

Loading...