2 млрд грн на утримання народних депутатів: Опубліковано кошторис Ради-2020

Верховна Рада. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Зарплатний фонд депутатів з урахуванням податків складе 642 мільйони гривень

На утримання народних депутатів у 2020 році планується витратити 2 мільярди гривень. Про йдеться в проєкті постанови кошторису, опублікованому на сайті Верховної Ради України в середу, 13 листопада, пише Страна.

Автором проєкту є голова Комітету з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради Сергій Кальченко.

Так, згідно з проєктом постанови, зарплатний фонд депутатів з урахуванням податків складе 642 мільйони гривень, тобто майже 1,5 мільйона гривень на людину. На висвітлення роботи парламенту в ЗМІ і підтримку газети Голос України виділено 46,5 млн грн. Крім того, телеканал Рада отримає майже 31 млн грн. Також майже 97 млн буде витрачено на автобазу ВРУ.

Згідно з проєктом, у кошторис заклали майже 23 млн гривень на відрядження депутатів і 315 млн підуть на якесь "соцзабезпечення", яке, швидше за все, є компенсацією за оренду житла. Ще 756 млн закладені на зарплати допоміжного персоналу - апарату, помічників та інших. Також 144 мільйони гривень буде витрачено на утримання адміністративних будівель. 

Всього на утримання нардепів планується витратити більше 2 мільярдів гривень.

Зазначимо, що проект був опублікований на сайті парламенту близько години тому з моменту публікації, однак він вже встиг пройти узгодження в комітеті Ради.

Читайте також: Другий транш для "слуг народу": Крюкова розповіла, як Коломойський бере депутатів на гачок.

Loading...
Loading...
Loading...