Новини » Політика 56 Читать эту новость на русском

Якщо влада знецінить національний підйом свідомості, українці не довірятимуть одне одному, – Проторченко

ZIK

У 2014 році Україна вистояла завдяки добровольчим рухам та волонтерам. Пенсіонери із пенсією у 1300 гривень несли останню копійку армії – українському народові вдалось виставити добровольче військо, яке самі ж люди нагодували і одягли

Якщо влада своєю бездумною діяльністю вб’є волонтерську енергію у суспільстві, громадськість просто зневіриться, люди перестануть довіряти одне одному.

Таку думку в ефірі проєкту "Кожен із нас президент" на телеканалі ZIK висловила політична експертка Тетяна Проторченко.

"Майдан не відбувся б, якби цього не підтримав Київ. Якби столиця не підтримала всеукраїнський майданівський рух, було б дуже складно. Не було б волонтерів, Майдан не зміг би встояти. Надалі, коли у нас почалась анексія Криму та була відкрита агресія Росії на території Донецької та Луганської областей, за рахунок добровольчих рухів та волонтерів Україна встояла", – підкреслила експертка.

Вона зазначила: тоді українському народові вдалось виставити добровольче військо, яке самі ж люди нагодували і одягли.

"Як могли – пенсіонери із 1300 гривнями пенсії несли останню копійчину на армію. Такий був національний підйом свідомості, це був на стільки потужний рух, який декілька років взагалі не вщухав і не спадав, допоки держава хоч якось не змогла впорядкувати діяльність щодо забезпечення армії", – підкреслила Проторченко.

"Якщо цю енергію, це бажання людей знівелювати безтолковою, безсовісною діяльністю провладних чинів, люди просто не візьмуть того позитивного уроку, який ми отримали у цьому напрямку", – додала експертка.

Вона підкреслила: тоді суспільство може зневіритись і ще менше довіряти одне одному.

"Ці тонкі матерії потрібно обережно зрощувати в людях, а не топтатись на святих речах, як це досить часто відбувається", – підкреслила Тетяна Проторченко.

Як повідомлялось раніше, в Офісі президента презентували ідею Національного альянсу волонтерів.

загрузка...
загрузка...
Loading...