live

Як зрозуміти, яких вітамінів не вистачає дитині

з відкритих джерел
загрузка...
загрузка...

Відбувається різкий викид гормонів і виснаження запасів магнію

Осінь – найбільш стресовий період для організму малюка. Дитина росте, йде в дитячий садок, школу, навантаження з кожним роком збільшується, контрольні, іспити тощо – а адаптаційні механізми організму включаються в повну силу і саме в такі моменти відбувається різкий викид гормонів і виснаження запасів магнію, передає nashamama.

Цей мінерал підвищує рівень адаптації дитини в будь-яких ситуаціях. Крім того, прийом магнію допомагає регулювати правильне надходження і розподіл в організмі інших вітамінів і мінералів, без нормалізації його рівня прийом будь-яких вітамінних добавок і ліків часто не ефективний.

Вітамін D з надлишком є в організмі малюка влітку, але його нестача потім підвищує ризик розвитку цукрового діабету, ожиріння, виникнення аутоімунних захворювань і не дає адекватно засвоюватися іншим вітамінами та мінералами. Здайте аналіз крові під назвою Вітамін Д 25 (ОН) або Vitamin D 25-hydroxy, а за результатами проконсультуйтеся з фахівцем.

Для регулювання обміну речовин дітям необхідні жири, якісні, натуральні, нерафіновані. А особливе місце серед корисних жирів безсумнівно займають жирні кислоти Омега-3.

Втім, найголовніша у цьому процесі – вода. Без достатнього вживання води не відбудеться адекватне і повне засвоєння вітамінів і мінералів. Крім того вода необхідна для виведення токсинів і правильного обміну речовин. Пропонуйте малюку стакан води вранці, намагайтеся замінити солодкі напої стаканом звичайної води. Це лише на користь!

Нагадаємо, в Україні зареєстрували 23 випадки дифтерії.

 

Loading...
Loading...
Loading...